دات نت نیوک

شرکت دانش بنیان ایفا فراز آوینا

شرکت دانش بنیان ایفا فراز آوینا در راستای ارج نهادن به کالای ایرانی و ارتقای کیفی تولیدات ملی، با دارا بودن بیش از 27 سال تجربه در پژوهش و تولید دستگاه های اتوکلاو پزشکی و دندانپزشکی در ایران،  مفتخر است تا بهترین نوع از دستگاه های اتوکلاو تولیدی کلاس B و همچنین اتوکلاوهای کلاس B فوق سریع را با فناوری جدید و امکانات کاربری بهتر به جامعه پزشکی تقدیم نماید.
اتوکلاوهای تولیدی Class B این شرکت در مدل  های SUN و SUN Plus و Matisa و CUBIC  با ظاهری متفاوت، با دارا بودن سیستم خلاء و گذراندن موفقیت آمیز کلیه تست های فنی، حداکثر نفوذپذیری بخار و انجام کامل سیکل های استریلیزاسیون، همچنین کاربری آسان، قابلیت نصب پرینتر سر خود و ثبت مکتوب سیکل های کاری، کاملاً قابل رقابت با نمونه های خارجی مشابه در بازار می باشند.
شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت ایفا فراز آوینا در سراسر کشور، با سرویس به موقع و در دسترس بودن خدمات فنی و دارا بودن 2 الی 3 سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش ، مزایای انتخاب دستگاه های اتوکلاو AVICO را نزد مشتریان برجسته ساخته است. 
  در بیستمین سال تولید اتوکلاوهای رومیزی ، شرکت ایفا فراز آوینا به منظور ارج نهادن به مشتریان خود طرحی با عنوان طرح تعویض را پیاده سازی کرده که در آن کلیه اتوکلاوهای قدیمی و فرسوده را با نسل جدید تولیدات خود،با کیفیتو تکنولوژی جدید و شرایط و تسهیلات ویژه جایگزین مینماید. 

مزایای رقابتی دستگاه اتوکلاو ایفا فراز آوینا

قیمت
یکی از مشخصه های مهم برای مصرف کننده قیمت محصول می­باشد. به طوری که مشتری قدرت خرید آن را داشته باشد و کیفیت آن متناسب با قیمت باشد. قیمت اتوکلاو شرکت در مقایسه با نمونه ­های موجود در بازار ، برندهای خارجی از قیمت متناسب تری برخوردار می­باشد.

کیفیت
هر محصول با توجه به قیمت خود باید دارای سطح کیفیت قابل قبولی باشد. حتی با وجود نمونه­ های خارجی با کیفیت تر، دستگاه اتوکلاو شرکت ایفا فراز از سطح کیفیت خوبی برخوردار است.  

خدمات و پشتیبانی
از مهمترین مشخصه ­های این محصول این است که تولید داخل می­باشد. به همین دلیل خدمات پس از فروش به مشتریان و تأمین قطعات مصرفی به سهولت صورت گرفته که این امر موجب آرامش خاطر درمشتریان میگردد. دو یا سه سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس ازفروش از افتخارات این شرکت است که با هیچ کدام از محصولات مشابه وارداتی قابل قیاس نمی باشد.

 

. . . .

. .

. . .

. .

123movies