دات نت نیوک

انواع درمان برای عفونت معده Autoclaveاتوکلاو

انواع درمان برای عفونت معده Autoclaveاتوکلاو

انواع درمان برای عفونت معده Autoclaveاتوکلاو

انواع درمان های عالی برای عفونت معده
8. زردچوبه:

هر روز و برای حداقل یک هفته روزی یک مرتبه داخل غذا یا به صورت دستورات چای و شیر زردچوبه مصرف کنید.

جز اصلی زرد چوبه، کورکومین است و کورکومین دارای خاصیت ضد عفونی و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است که ممکن است در درمان عفونت میکروبی معده کمک کند. 

9. زنجبیل:

به اندازه 3 سانت از زنجبیل خرد شده را به یک فنجان آب اضافه کنید و آن را به مدت 5 دقیقه بجوشانید و بعد صافش کنید و اجازه دهید تا مدتی بماند و خنک شود و سپس مخلوط را بنوشید و شما همچنین می توانید زنجبیل را به غذا های مورد علاقه خود اضافه کرده و یا مستقیماً آن را بجوید، این مخلوط را 1 - 2 بار در روز مصرف کنید.

زنجبیل حاوی ترکیبات فنولی به نام جینجرلوس است که اثری ضد عفونی دارد و مصرف روزانه آن ممکن است به مهار رشد عفونت میکروبی معده کمک کند. به ویژه نژاد Cag A + B. 

10. شیر:

لاکتوفرین که در شیر انسان و گاو یافت می شود، فعالیت بازدارنده ای در برابر عفونت میکروبی معده نشان داده است. یک مطالعه از ترکیبی از آنتی بیوتیک ها و لاکتوفرین از شیر گاو استفاده کرد که منجر به ریشه کنی 100% پیلوری در 150 نفر شد.

همچنین، یک ترکیب به نام ملانویدین برای مهار رشد باکتری عفونت میکروبی معده نیز موجود است. ملانویدین ترکیبی است که با یک واکنش شیمیایی بین لاکتوز شکر و یک پروتیین به نام کازئین در شیر و محصولات لبنی ایجاد می شود. 

11. روغن علف لیمو:

2 - 3 قطره روغن علف لیمو و یک قاشق سوپ خوری روغن نارگیل را با یکدیگر ترکیب کنید و آن را به شکم خود بمالید و اجازه دهید 20 تا 30 دقیقه بماند و سپس با آب بشویید، شما همچنین می توانید یک قطره روغن علف لیمو را با یک دیفیوزر که پر از آب است ، استنشاق کنید.

هر روز این کار را 1 - 2 بار انجام دهید. 

12. اسید های چرب اشباع نشده امگا 3:

اسیدهای چرب امگا 3 و اسید های چرب اشباع نشده امگا 3 به عنوان درمان درمان عفونت میکروبی معده مشخص شده اند.

یکی از انواع اسیدهای چرب امگا 3 بنام دوکوساهکسینوئیک اسید (DHA) مورد توجه ویژه ای در تحقیقات این بیماری قرار گرفته است و مطالعه اخیر نشان داد که دوزهای بالاتر DHA، موجب کاهش بیشتر باکتری عفونت میکروبی معده در غذاهای آزمایشگاه شده است.

 

http://namnak.com/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%87.p34294

انواع درمان برای عفونت معده Autoclaveاتوکلاو

  • 3 مهر 1398
  • نویسنده: مدیر سایت
  • تعداد نمایش ها: 1174
  • نظرات: 0
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
123movies